Óvoda kereső képes leírás - Óvoda.tlap.hu

Óvoda kereső - Óvoda.tlap.hu

Itt vagy: ovoda.tlap.hu » Óvoda kereső
Iskolák/óvodák keresése

Lehet név vagy település szerint keresni. Kevés óvodát tartalmaz az adatbázis, település szerinti keresésnél a 100km-nél távolabbi óvodákat is megadja. A következő adatokat adja meg az intézményektől: Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola Cím: 1121 Budapest Budakeszi út 48. Telefonszám: 1/275-2240 Fax: 1/275-2610 Igazgató / Felelős: Dr. Anna Szeszler Iskola web címe www.lauder.hu E-mail

Országos Óvoda kereső

Óvodák listája, keresés megye, település szerint Adatok egy óvodáról: Szivárvány Óvoda Szivárvány Óvoda Cím: 2119 Pécel, Szent Imre krt. 13. Alaptevékenység: Szolgáltatás Tevékenységek: Oktatás Óvoda Telefon: 28/547-365 28/547-366 E-mail: szivarvany-ovoda@vnet.hu

Óvodák listája

Óvodák listája - kattintson a település nevére! Országos lista - cím, telefonszám, térkép - pld: - Nyugati Városrészi Óvoda 7623 Pécs, Mezőszél u. 2. - Pécsi Tudomány Egyetem Á.O.K. Óvodája 7624 Pécs, Szigeti u. 12. - Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon 7624 Pécs, Szigeti u. 97. - Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium - Valeria Koch Gymnasium, Grundschule, Kindergarten und Schülerwohnheim 7624 Pécs, Tiborc u. 28/1. - Tettye Völgye Waldorf Óvoda 7625 Pécs, Cserző köz 2. - KIDDI-CARE Angol-Magyar Óvoda ...

Óvodatár

Az Óvodakereső segítségével megtalálhatod a lakóhelyed közelében lévő óvodákat, melyek már regisztráltak oldalunkon. A gyorskereső segítségével 2 fő szempont; település és az intézmény típusa szerint listáztathatsz. Az összetett keresőben sok egyéb szempont figyelembevételére van lehetőség. A találati listában az összes keresési feltételnek megfelelő intézmény megjelenik. Az Óvodakeresőben való regisztráció és a bemutatkozó oldal elkészítése az óvodák részére ingyenes. A bemutatkozó oldal szerkesztése a regisztrációt követően az óvoda profiljában található adminisztrációs felülettel frissíthető. Az ikonnal megjelölt óvodák rendelkeznek az Óvodatáron bemutatkozó oldallal. Minden regisztrált óvoda egyéni webcímmel rendelkezik, melyet az óvoda saját magának hozz létre; ez keresőben az óvoda névjegyén az első weboldal cím. Ingyenes szolgáltatásunk az INTERAKTÍV FALIÚJSÁG! Hogy ez mit jelent? Ha szülőként regisztrálsz az oldalunkon és a megjelölöd, hogy a gyermeked melyik óvodába jár, akkor amennyiben az óvoda frissíti a bemutatkozó oldalát, faliújságát egy automatikus értesítő e-mailt kapsz erről! Így azonnal értesülhetsz az óvodai eseményekről, ebéd befizetésekről, bábszínházról.

Térképes óvoda kereső

GEKKO kalauz Iránytű szülőknek, hasznos térképekkel Honlapunk új, folyamatosan bővülő szekciójában gyermekekkel foglalkozó intézményekről, szolgáltatásokról állítunk össze praktikus térképes katalógust. A tartalmat hamarosan bővítjük, addig is néhány hasznos térkép ízelítőül: Térképes óvoda kereső: Biatorbágy Debrecen Dunakeszi Érd Gödöllő Győr Kecskemét Miskolc Nyíregyháza Pécs Szentendre Szigetszentmiklós Szombathely Tatabánya